Заступника редактора китайської газети The Study Times Дена Юйвеня усунули від роботи після того, як у лютому він опублікував вFinancial Times статтю, де закликає китайську владу припинити підтримувати КНДР. Про це журналіст розповів виданню The Chosun Ilbo.
 
У своїй статті для Financial Times Ден Юйвень (Deng Yuwen) відзначав: «Треті ядерні навчання у Північній Кореї – гарний момент для китайської влади, щоб переоцінити давній союз із династією Кім. Є декілька причин, з яких Китай повинен розчаруватися у Пхеньяні і вимагати воз’єднанні корейського півострова».
 
Юйвень обіймав посаду заступника китайської Financial Times, видання Центральної партійної школи Комуністичної партії Китаю (КПК).
 
У розмові з The Chosun Ilbo Юйвень констатував, що його кар’єрні перспективи зараз досить туманні. «Мене усунули від роботи через цю статтю на невизначений термін. І хоча я продовжую отримувати зарплату, я не знаю, коли мене призначать на іншу посаду», – відзначив він.