ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Радіостанції Суспільного можна слухати мовами нацспільнот у мобільному застосунку

У застосунку Суспільне радіо можна прослухати в прямому ефірі та в записі чотири радіостанції Суспільного – Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура та Радіоточка. Зокрема, застосунок дозволяє слухати радіопрограми мовами національних спільнот, повідомила пресслужба компанії.

"Додаток, на відміну від FM-сигналу, не має географічних обмежень. Таким чином він дає змогу долучитися до прослуховування радіо в будь-якому місці, де є інтернет, – каже генеральний продюсер Українського Радіо Євген Чиж. – Окрім того, слухач може обрати не тільки ті програми, які зараз транслюються онлайн, а й архівований контент".

Як пояснює керівниця координаційного центру мовлення національних спільнот та проєктів з розмаїття Суспільного Мовлення Анастасія Гудима, на радіостанціях Суспільного, зокрема в застосунку, можна почути новини та проєкти на різну тематику угорською, словацькою, румунською, болгарською та гагаузькою мовами.

"Творчі групи досконало володіють цими мовами, створюючи проєкти зі знаком якості Суспільного. Окрім того, що мовлення різними мовами, це повага усіх спільнот в Україні незалежно від походження та підтримка наших спільних зв'язків, це також важлива складова в забезпеченні інформаційної самосвідомості для представників національних спільнот, – розповідає Анастасія Гудима. – Мови національних спільнот являють собою і мови європейських країн, і, оскільки додаток доступний у будь-якому куточку світу, це важлива складова в боротьбі з російськими наративами". 

Застосунок "Суспільне радіо" дозволяє дізнаватися розклад ефірів кожної з радіостанцій, обирати для слухання окремі програми чи спецпроєкти. До того ж можна зберегти потрібний запис на свій мобільний пристрій, щоб програти його без інтернету. Наприклад, у бомбосховищі чи під час блекаутів. Завдяки застосунку українці, які опинилися за кордоном або на тимчасово окупованих територіях, можуть продовжувати тримати інформаційний та культурний зв’язок з Україною. 

Застосунок можна безоплатно встановити на будь-який смартфон, завантаживши його в Google Play (для Android) aбо в App Store (для iOS). Ті слухачі, які не звикли завантажувати застосунки, можуть скористатися всіма функціями на мобільній вебверсії Суспільного радіо.

Liked the article?
Help us be even more cool!