ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Радіодиктант національної єдності 9 листопада читатиме Ада Роговцева

05.10.2022, 15:00
Фото – Суспільне
Фото – Суспільне

Радіодиктант національної єдності – 2022 відбудеться 9 листопада об 11:00 за київським часом. Про це в ефірі Українського радіо повідомив член правління Суспільного мовлення, який відповідальний за платформи радіо та телебачення, Дмитро Хоркін,  повідомляє корпоративний сайт Суспільного

Авторкою тексту цьогорічного Радіодиктанту національної єдності стане українська письменниця та режисерка, членкиня Українського ПЕН Ірина Цілик, а читатиме його народна артистка, Герой України Ада Роговцева. До методичної роботи над радіодиктантом уже традиційно долучиться мовознавиця, докторка філологічних наук Лариса Масенко. 

Радіодиктант звучатиме по всій країні на хвилях Українського радіо та Радіо Культура, а також наживо транслюватиметься на телеканалах та діджитал-платформах Суспільного.

Написання радіодиктанту адаптовано до умов воєнного часу. Також у різних країнах світу будуть облаштовані студії для написання диктанту для вимушених переселенців та українців, які живуть за кордоном. 

Радіодиктант національної єдності був започаткований командою Українського радіо 2000 року. Відтоді він щорічно проводиться в День української писемності та мови. Традиційно найактивнішими учасниками флешмобу є школярі, студенти та викладачі навчальних закладів, але щороку диктант розширює межі: у ньому беруть участь люди різного віку і найрізноманітніших професій, долучаючись до радіодиктанту на знак поваги до української мови.

Liked the article?
Help us be even more cool!