ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Радіо Свобода розпочало приймати заявки на регіональну стипендіальну програму для журналістів

13.09.2021, 16:31
Фото – Радіо Свобода
Фото – Радіо Свобода

Радіо Вільна Європа / Радіо Свобода розпочало приймати заявки на стипендіальну програму Regional Reporting Fellowships на 2022 рік. Про це повідомляється на сайті Радіо Свобода.

Заявки приймаються до 10 жовтня 2021 року. Переможців оголосять до 15 листопада.

Повідомляється, що метою стипендії є сприяння професійному розвитку журналістів-початківців у країнах “Східного партнерства” ЄС та Західних Балкан на підтримку свободи та незалежності ЗМІ.

Програма базується на місії Радіо Вільна Європа / Радіо Свобода сприяти незалежній і об’єктивній журналістиці, а також підтримувати демократію і права людини. Програма фінансується за кошт гранту посольства США в Чеській Республіці.

Переможців програми інтегрують у щоденну роботу бюро, де вони працюватимуть повний робочий день, щоб виробляти контент для всіх журналістських платформ, і братимуть участь у редакційних дискусіях.

Програма триватиме з 3 січня 2022 до 31 серпня 2022 року. Вона охоплюватиме візит до офісу Радіо Свобода в Празі для додаткового професійного розвитку.

Учасники програми отримуватимуть щомісячну стипендію. У разі потреби стипендіатам нададуть житло.

Стипендіатами премії ставали Анастасія Магазова, Наталія Патрікєєва, Вікторія Жуган, Ольга Комарова, Михайло Штекель, Юлія Турчинська.

Liked the article?
Help us be even more cool!