ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Радіо Свобода оголошує конкурс на журналістську стипендію Вацлава Гавела

Радіо Вільна Європа / Радіо Свобода і Міністерство закордонних справ Чехії оголосили про старт приймання заявок на стипендію Вацлава Гавела для журналістів на 2025 рік, повідомляє Радіо Свобода.

Заявки приймаються до 1 червня 2024 року включно. Стажування триватиме з 1 січня по 30 червня 2025 року.

Мета програми – допомогти журналістам із країн, де бракує свободи преси, реалізуватися з дотриманням професійних стандартів. 

Учасниками можуть стати журналісти з України, Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови та Росії.

Стипендіатів спершу на два тижні скерують до місцевого бюро Радіо Вільна Європа / Радіо Свобода, де вони отримають уявлення про місцеву роль і редакційну практику Радіо Свобода і познайомляться з колегами. 

Наступні пів року стипендіати проведуть у штаб-квартирі в Празі, де у своїй мовній редакції навчатимуться в процесі спільної роботи з співробітниками Радіо Свобода. Після перебування в столиці Чехії стипендіати повернуться до бюро у своїй країні, де продовжать роботу ще протягом місяця.

На час програми переможець отримуватиме щомісячну стипендію – розмір відповідатиме шкалі заробітної плати конкретного бюро. Також покриватимуться кошти на дорогу і проживання для поїздки до Праги.

Liked the article?
Help us be even more cool!