ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Рада звільнила Шкарлета з посади міністра освіти та науки

20.03.2023, 14:27

Верховна Рада звільнила Сергія Шкарлета з посади міністра освіти та науки України.

Про це повідомив народний депутат з парламентської фракції "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко в телеграмі.

Він додав, що звільнення Шкарлета підтримали 295 парламентаріїв.

За інформацією "Української правди", Верховна Рада на засіданні відправила у відставку трьох міністрів – міністра освіти і науки, міністра з питань стратегічних галузей промисловості та міністра цифрової трансформації.

"Зокрема, Рада підтримала відставку Сергія Шкарлета з посади міністра освіти і науки. Також депутати проголосували за звільнення Павла Рябікіна з посади міністра з питань стратегічних галузей промисловості. Крім того, парламент підтримав відставку віцепрем'єр-міністра України – міністра цифрової трансформації Михайла Федорова", – пише видання з посиланням на співрозмовників у парламенті.

Як повідомляв ІМІ, Верховна Рада призначила Сергія Шкарлета на посаду міністра освіти і науки України 17 грудня 2022 року. До того, 25 червня, уряд призначив його тимчасовим виконувачем обов’язків міністра освіти і науки.

Сергія Шкарлета звинувачували в плагіаті. Координаторка антиплагіатного руху "Дисиргейт" Світлана Благодєтєлєва-Вовк заявила про погрози після першого викриття плагіату в наукових публікаціях Шкарлета. За її зверненням поліція відкрила справу за статтею "порушення недоторканності приватного життя". Шкарлет заявив, що незнайомий із Благодєтєлєвою-Вовк і не має стосунку до цієї ситуації.

Студенти по всій країні протестували проти призначення тимчасового очільника МОН. Зокрема, 1 вересня київські студенти влаштували акцію з вимогою відставки Шкарлета.

20 березня 2023 року Комітет Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій рекомендував парламенту підтримати звільнення Сергія Шкарлета з посади міністра освіти і науки України.

Liked the article?
Help us be even more cool!