ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Рада ухвалила закон щодо соціальної підтримки дітей загиблих журналістів

02.10.2018, 17:00

2 жовтня Верховна Рада в другому читанні ухвалила зміни до Закону “Про оздоровлення та відпочинок дітей” щодо розширення категорій дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Відтепер до цієї категорії включено дітей журналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків. За відповідний законопроект № 7537 проголосували 238 народних депутатів, повідомляє “Детектор медіа”.

Законопроект передбачав також надавати особливу соціальну підтримку дітям журналістів, які є інвалідами І групи у зв’язку з виконанням професійних обов’язків. Але в результаті змін до другого читання до особливої категорії внесли всіх дітей, одному з батьків яких встановлено інвалідність I або II групи.

Нагадаємо, що 16 вересня 2017 року Президент України підписав указ “Про додаткові заходи щодо соціального захисту дітей журналістів, які загинули (померли) або яким встановлено інвалідність у зв’язку з виконанням професійних обов’язків”. Відповідно до указу, уряд мав подати Верховній Раді законопроект про внесення змін до Закону України “Про оздоровлення та відпочинок дітей” щодо визнання дітей журналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків або яким встановлено інвалідність, дітьми, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Відповідний законопроект розробив Держкомтелерадіо.

4 квітня 2018 року Верховна Рада ухвалила законопроект у першому читанні за основу.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!