ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Рада ухвалила закон про подолання інтелектуального піратства

04.09.2018, 15:12
Фото - mctb.ru

4 вересня Верховна Рада внесла деякі зміни до процедури видачі контрольних марок до аудіовізуальних творів, фонограм, комп'ютерних програм, баз даних. Відповідний законопроект (№4571) “Про внесення змін до ст. 5 закону “Про розповсюдження зразків аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп'ютерних програм, баз даних” у другому читанні та в цілому підтримали 240 народних депутатів на пленарному засіданні, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Згідно з текстом законопроекту, документи - заяву та перелік найменувань примірників - мають подавати на паперових та електронних носіях.

Водночас установа, що займається видачею контрольних марок, протягом трьох робочих днів із дня видачі таких марок, оприлюднить на своєму офіційному веб-сайті перелік найменувань зразків аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп'ютерних програм, баз даних із зазначенням творів, зафіксованих на цих зразках, дані про заявника, щодо якого прийнято рішення про видачу контрольних марок, а також їхню кількість, серії та номери.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!