ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Прикордонники пояснили причину білоруської "ІПСО" про борщ, сало й горілку

22.06.2023, 12:12

Новий керівник Прикордонного комітету Білорусі намагається продемонструвати свої навички інформаційно-психологічних операцій, які отримав від ФСБ Росії.

Про це під час телемарафону "Єдині новини" сказав речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко, передає Укрінформ.

"Останнім часом ми почали спостерігати, що Білорусь більш активно здійснює демонстрацію аудіозаписів то з борщем, то з салом, останнє – це горілка. Така активність фіксується після того, як було змінено керівництво прикордонного відомства Білорусі. Її очолив новий керівник, проте бачимо, що в цієї особи прослідковується "слід ФСБ", навчання в прикордонній академії ФСБ Росії напевно, він таким чином хоче продемонструвати свої вміння ІПСО, але, окрім сміху, крім розуміння, що це недолугі спроби впливати якось на Україну, більш нічого не викликає", – сказав Демченко.

За його словами, ДПСУ відповіла на такі закиди РБ на кордоні.

"Сподіваємося, що вони нас почули й не намагатимуться надалі нагнітати ситуацію, бо нічого це їм не дасть", – додав речник ДПСУ.

Раніше в Державній прикордонній службі України відреагували на аудіозвернення білоруських прикордонників щодо схожості борщів та нагадали, що українці – свободолюбива нація і не куштуватимуть їхнє "вариво". У ДПСУ підкреслили, що прикро мати сусідів, які, говорячи про якусь ідентичність та спорідненість, тяжіють до того, щоб бути рабами, і не мають нічого спільного з українцями.

Тоді прикордонники Білорусі ввімкнули новий аудіозапис із закликом до українських військових переходити на їхній бік, додавши до попередніх борщу та сала ще й алкогольний напій. Білоруські прикордонники, по суті, пропонують їм продатися за горілку.

Liked the article?
Help us be even more cool!