ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Пропагандисти отримали нову "методичку" щодо висвітлення річниці Хрещення Русі – росЗМІ

Російські державні та провладні ЗМІ отримали чергову методичку з адміністрації президента РФ. У ній перелічено, що саме пропагандисти мають розповісти росіянам у своїх матеріалах до чергових роковин Хрещення Русі 28 липня.

Про це пише російське видання "Медуза". У редакції стверджують, що мають відповідний документ.

У його тексті прямо вказується, що цю подію слід називати "ключовим поворотом російської історії" та "точкою становлення державності". Пропагандисти мають наголосити, що саме "спільна віра" дозволила "східнослов'янським племенам" стати "єдиним народом".

Особливу увагу в документі приділено якимось "противникам Росії", які нібито боролися з православ'ям в Україні, Білорусі та Польщі. Про останню, зокрема, йдеться: "Польські королі насаджували католицизм і уніатство на окупованих споконвічно російських теренах, щоб роздробити народ і підкорити його собі".

Раніше про територіальні претензії до Польщі заявляв і сам Путін: "Саме завдяки Радянському Союзу, завдяки позиції Сталіна Польща отримала значні землі на Заході, землі Німеччини. Це саме так, західні території нинішньої Польщі – це подарунок Сталіна полякам (про те, що в 1939 році СРСР разом з Німеччиною напав на Польщу, Путін не нагадував. – Ред.). Наші друзі у Варшаві забули про це? Ми нагадаємо".

Ще агресивніше в тексті йдеться про Україну. Укладачі методички називають офіційний Київ "віровідступницьким режимом", який веде боротьбу проти Української православної церкви, щоб "знищити духовні зв'язки братніх народів". Про те, що після російського обстрілу в Одесі було знищено Спасо-Преображенський собор, у тексті АП згадок немає.

Виправити ситуацію з православ'ям в Україні, за оцінкою авторів методички, має, звісно, Володимир Путін. Пропагандисти зобов'язані пояснити росіянам, що саме він нібито повернув Росії місію захисниці православної віри (у чому це виражається, в тексті не уточнюється).

"Медуза" наводить цитату з методички, основний меседж, який мають просувати росіяни:

"Сьогодні наша країна бореться з новим сатанинським режимом. Київський режим цілеспрямовано знищує православ'я на території України, чинячи прямий тиск на священників та відбираючи церкви.

Нацистські сатаністи зміцнилися у святому російському місті Києві, де Русь прийняла хрещення. Росія стала на захист православної віри та громить на фронтах неонацистів, які поклоняються окультним ідеям Гітлера та Бандери".

В особисту заслугу Путіну також ставиться "підтримка відродження православ'я" та "реставрація церков" у Росії. 

Liked the article?
Help us be even more cool!