ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Прокуратура закрила справу щодо перешкоджання журналістці "Чернігівського вісника"

20.12.2018, 13:27
фото - Фейсбук Олени Васюк

Прокуратура Чернігівської області закрила кримінальне провадження за фактом перешкоджання та пошкодження майна журналістці “Чернігівський вісник” Олені Васюк улітку 2017 року у Новгород-Сіверську (Чернігівська область).

Про це йдеться у копії постанови про закриття від 11 грудня 2018 року, яку за підписом слідчого у кримінальному провадженні - начальника слідчого відділу обласної прокуратури В.Шмаровоза направлено журналістці.

“Кримінальне провадження, внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань від 29 серпня 2017 року за ознаками кримінальних правопорушень передбачених ст. 171 ч.1 та ч.1 ст. 347-1 Кримінального кодексу закрити у зв’язку з відсутністю у діях старшого по корпусу відділу режиму і охорони державної установи “Новгород - Сіверська установа виконання покарань №31” старшого прапорщика внутрішньої служби Гулого В.М. складу кримінальних правопорушень передбачених ч.1 ст.171 та ч.1 ст.347-1 Кримінального кодексу України, - йдеться у постанові про закриття.  

Згідно з постановою, досудовим розслідуванням факти умисного перешкоджання громадянином Гулим законній професійній журналістській діяльності Васюк та умисного пошкодження їй майна “не знайшли свого об’єктивного підтвердження”.

Постанова може бути оскаржена протягом 10 днів з дня отримання її копії.

Як повідомляв ІМІ, 24 серпня 2017 року журналістка тижневика “Чернігівський вісник” Олена Васюк звернулася із заявою до Новгород-Сіверського відділу поліції (Чернігівська область) про те, що невідомий чоловік зламав їй диктофон під час збору нею матеріалу для статті.

За даним фактом поліція відкрила кримінальне провадження за двома статтями Кримінального кодексу 171 (перешкоджання журналістській діяльності) та 347-1 (умисне пошкодження майна).

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!