ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Прокуратура вимагає для капітана "Наутілуса" довічного ув’язнення за вбивство журналістки

24.04.2018, 10:40
Фото - mediasapiens.ua

Прокуратура Данії вимагає довічного ув’язнення для данського підприємця та винахідника Петера Мадсена за жорстоке вбивство шведської журналістки Кім Волл. Про це повідомляє Media Sapiens з посиланням на The Guardian.

Нагадаємо, у січні данська прокуратура звинуватила Петера Мадсена у вбивстві Кім Волл, розчленуванні тіла та сексуальній нарузі над ним, які сталися 10 серпня 2017 року.

Виступаючи з фінальними аргументами прокурор у справі Якоб Бух-Єпсен визнав, що довічне ув’язнення за вбивство однієї особи у Данії присуджується у “дуже особливих обставинах”.

Однак, заявив він, сексуальне насильство над Кім Волл та докази його попереднього планування виправдовують таке покарання.

“У цьому випадку немає жодних пом'якшувальних обставин, лише обтяжуючі. Незалежно від того, скільки захист представив свідків, які можуть говорити про те, яка він чудова людина, це не змінює того факту, що у Петера Мадсена є темний бік”, – сказав прокурор.

Також Якоб Бух-Єпсен додав, що Петер Мадсен стільки разів змінював свої свідчення, що довіра до нього стала “не просто низька – її не існує”.

Вирок у справі про вбивство журналістки буде оголошено 25 квітня.

Прокурор також зазначив, що знайдені в Петера Мадсена відео та тексти стали доказами того, що вбивство Кім Волл було сексуально мотивованим. Двоє колишніх партнерів винахідника також підтвердили, що він мав інтерес до сексуальних тортур.

Патологоанатоми не змогли назвати точну причину смерті журналістки, але Бух-Єпсен заявив, що ані цей факт, ані те, наскільки заздалегідь Петер Мадсен планував вбивство, не має значення для визнання його вини.

Як повідомляв ІМІ, 11 серпня 2017 року в Данії затонув найбільший приватний підводний човен “Наутілус”, на якому Кім Волл подорожувала з творцем і власником судна Петером Мадсеном. Сам Мадсен був врятований, а журналістка вважалася зниклою. Пізніше човен підняли і відбуксирували в порт Копенгагена, але на борту нікого не виявили.

Данський винахідник Петер Мадсен, підозрюваний у вбивстві шведської журналістки Кім Волл, повідомив, що вона загинула в результаті аварії на його підводному човні.

21 серпня 2017 року на узбережжі поблизу Копенгагена було знайдене понівечене тіло жінки без голови і кінцівок.

23 серпня 2017 року поліція повідомила, що ДНК-експертиза підтвердила, що знайдене тіло належить зниклій із субмарині журналістці Кім Волл. Поліція стверджує, що тіло без голови і кінцівок понівечили навмисно.

На початку вересня Петер Мадсен розповів, що Кім Волл померла в результаті нещасного випадку, коли її вдарила важка кришка люка на борту підводного човна. “Я втратив свою опору, і люк закрився. Кім отримала серйозне поранення, у неї була сильна кровотеча. Там, де вона впала, було дуже багато крові”, – розповів власник субмарини Петер Мадсен.

На початку жовтня правоохоронці повідомили, що у капітана підводного човна “Наутілус” Петера Мадсена, підозрюваного у вбивстві журналістки Кім Волл, знайшли на жорсткому диску фото та відео з обезголовленими жінками.

Кім Волл було 30 років, вона працювала в Нью-Йорку журналістом-фрілансером і писала для газет New York Times, Guardian, а також для журналу Vice. Журналістка готувала матеріал про Петера Мадсена і його “Наутілус”, який деякий час вважався найбільшим приватним підводним човном у світі.

На початку жовтня 2017 року данська поліція повідомила, що водолази знайшли в морі голову та ноги, а також особисті речі Кім Волл. Вони знаходилися у пластикових пакетах, де також були “важкі металеві деталі”, які дозволили їм зануритися в воду. Пакети знайшли неподалік місця, де було виявлене тіло Кім Волл.

11 жовтня 2017 року у Данії поліцейські водолази виявили пилу поблизу маршруту слідування підводного човна “Наутілус”, капітан якого підозрюється у вбивстві шведської журналістки Кім Волл.

В кінці жовтня данський винахідник та бізнесмен Петер Медсен зізнався, що розчленував тіло шведської журналістки Кім Волл.

В кінці листопада 2017 року біля Копенгагена поліція виявила ліву руку, прикріплену до шматка металу у той же спосіб, що й знайдені раніше ноги Кім Волл. Рука була знайдена у бухті Кьоге, приблизно на відстані кілометра від місця, де в жовтні були виявлені голова і ноги Волл. Поблизу Копенгагена у бухті Кьога знайдено другу руку Кім Волл.

Liked the article?
Help us be even more cool!