ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Президент Сербії Вучич вилетів до Москви на парад 9 травня попри вказівку ЄС утриматися від цього візиту

Президент Сербії Александар Вучич вилетів до Москви, де 9 травня візьме участь у параді на Красній площі. Про це повідомляє низка сербських медіа, зокрема повідомило Espreso. 

Як зазначає видання, 9 травня Вучич має зустрітися з правителем Росії Владіміром Путіним.

Александар Вучич. Фото – Tanjug

Також у виданні зазначили, що, оскільки Латвія та Литва заборонили проліт літака президента Сербії в напрямку Москви, наразі невідомо, яким саме повітряним коридором Вучич летить до російської столиці.

Як повідомляв ІМІ, уряд України запросив високопосадовців ЄС відвідати Київ 9 травня, щоб продемонструвати дипломатичну силу у відповідь на щорічний військовий парад у Москві.

Правитель РФ запросив до Москви для святкування 80-річчя перемоги в Другій світовій війні лідерів Ізраїлю, Китаю, Бразилії, Словаччини й Сербії. США та більшість країн-членів ЄС не отримали запрошень.

Водночас ЄС дав чітку вказівку державам, які є кандидатами на вступ до ЄС, не відвідувати парад у Москві 9 травня та не здійснювати візитів до Росії.

6 травня 2025 року Міністерство закордонних справ України закликало іноземні держави утриматися від участі їхніх військовослужбовців у параді на Красній площі в Москві 9 травня.

Liked the article?
Help us be even more cool!