ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Президент Радіо Свобода Томас Кент залишає посаду

02.10.2018, 12:26
Фото - скриншот з відео Радіо Свобода

Президент корпорації Радіо Вільна Європа / Радіо Свобода Томас Кент оголосив, що з 1 жовтня залишає посаду після дворічної роботи. Про це йдеться в його прощальному зверненні, повідомляє Радіо Свобода.

За його словами, результатом роботи стало рішуче посилення боротьби з дезінформацією й екстремістською пропагандою в країнах Східної Європи, на Балканах, у Центральній Азії.

“Для мене було честю керувати Радіо Свобода, важливим джерелом професійної й неупередженої журналістики в країнах, яким ми служимо. Я йду з почуттям вдячності до всіх співробітників корпорації за їхню відданість виконанню нашої місії і особливо – наших кореспондентів, які працюють у складних регіонах світу”, – йдеться у прощальному зверненні Кента.

У період роботи корпорації під керівництвом Томаса Кента інтенсивно розвивався російськомовний телеканал “Настоящее время”, що виходить в ефір у низці країн колишнього Радянського Союзу. Зросла загальна аудиторія Радіо Свобода – з 26 до 31 мільйона читачів, слухачів і глядачів на тиждень.

Томас Кент очолив Радіо Свобода у червні 2016 року – після 44-річної кар’єри журналіста і редактора в агентстві Associated Press. Свого часу він очолював Московське бюро агентства AP.

Наступник Томаса Кента на посаді президента Радіо Свобода поки що не призначений.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!