ГАРЯЧА ЛІНІЯ---------------
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

---------------

Подай скаргу

Премію імені Георгія Гонгадзе отримав журналіст Вахтанг Кіпіані

22.05.2019, 10:00
Фото - kyiv.plast.org.ua

Журналістську премію імені Георгія Гонгадзе отримав журналіст Вахтанг Кіпіані. Церемонія нагородження відбулася 21 травня у Києві, повідомляє Радіо Свобода.

Вахтанга Кіпіані обрали з-поміж трьох медійників, які увійшли до короткого списку премії. Трьох людей для короткого списку капітула журі обирала серед 21 претендента.

Премію за новаторство в журналістиці імені Георгія Гонгадзе започаткував цього року український ПЕН-клуб. Оцінюють медійників журі з дев’яти осіб, куди входять представники українського ПЕН-клубу, медіа-експерти та фахівці з різних сфер, що займаються питаннями свободи слова.

Переможець отримає $3000.

Серед критеріїв оцінювання претендентів – професійність, компетентність, відданість принципам і цінностям незалежної журналістики, суттєвий внесок у розвиток окремого жанру або журналістики загалом, а також створення матеріалів, що призвели до розуміння або вирішення проблем у суспільстві.

Вахтанг Кіпіані –  журналіст та історик, викладач, головний редактор онлайн-видання “Історична правда” й автор однойменної програми на телеканалі ZIK, засновник у 2015-му Музею-архіву преси. Лауреат багатьох журналістських премій і нагород, зокрема, “Телетріумф”, премії імені Олександра Кривенка “За поступ у журналістиці”, а також почесного звання “Заслужений журналіст України”.

21 травня загиблому журналісту Гонгадзе мало би виповнитись 50 років.

Liked the article?
Help us be even more cool!