ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Працівників кримського "Центру журналістських розслідувань" викликають в ФСБ, сайт центру відключений через DDos-атаки

05.09.2014, 12:21

Редакція кримського інформаційного агентства "Центр журналістських розслідувань" повідомила про те, що сайт видання піддається DDos-атакам і тимчасово недоступний. Про це йдеться в заяві кримської редакції, яка надійшла на адресу сайту Крим.Реалії.

У зв'язку з великою потужністю DDos-атаки на сервер, який знаходиться в Німеччині, хостером було прийнято рішення про тимчасове його відключення. Команда підтримки "Центру журналістських розслідувань" працює над усуненням неполадок", - повідомляє видання.

Як повідомляється, 2 вересня була зламана редакційна пошта "Центру журналістських розслідувань". Самі працівники редакції викликалися "для бесід" в місцеве відділення ФСБ.

"Останніми тижнями співробітники видання викликалися для бесід в ФСБ і прокуратуру. Зокрема, кореспондент Євген Гаркуша був викликаний для "профілактичної бесіди" в Ялтинський відділ ФСБ, головний редактор видання Валентина Самар - в прокуратуру Сімферополя", - зазначили в "Центрі".

Таким чином, на думку редакції, DDos-атаку слід вважати "черговим проявом тиску на незалежне ЗМІ, яке об'єктивно і достовірно висвітлює події в Криму і за його межами". До відновлення сайту новини будуть публікувати в соціальній мережі Facebook, на сторінці "Центру журналістських розслідувань".

 "Центр журналістських розслідувань" - це медіа-проект кримської медіа та правозахисної громадської організації "Інформаційний прес-центр". Його було створено в 2008 році, на початку 2014 року зареєстровано в Мін'юсті України як інформаційне агентство.

"Центр журналістських розслідувань" виготовляє мультимедійний контент і випускає телепроект "Питання національної безпеки", що виходив до 1 серпня в ефірі Чорноморської ТРК.

"Українська правда"

Liked the article?
Help us be even more cool!