ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Посилення нагляду за WhatsApp стосуватиметься відеодзвінків фінансових фірм

18.10.2023, 15:05

Уряд США посилює нагляд за корпоративними листуваннями й електронними поштовими скриньками. Є ймовірність, що фінансові компанії тепер матимуть контролювати, щоб відеодзвінки їхніх працівників відбувалися згідно з правилами. Дехто побоюється, що регулятори перевірятимуть такі дзвінки, шукаючи порушення.

Про це пише Reuters.

Поки що запровадження суворіших правил для всього сектору, очолене Комісією бірж і цінних паперів США, стосувалося здебільшого ділових листувань на неофіційних платформах на кшталт WhatsApp, які не відстежувалися й не фіксувалися компаніями. Зокрема, такі листування набули поширення під час пандемії COVID-19, коли тисячі співробітників працювали з дому.

КБЦП відмовилася надавати коментар для цього репортажу, але двоє джерел, обізнаних щодо інвестиційних розслідувань, висловили занепокоєння, що комісія може розширити вимоги записувати дзвінки й на розмови в Zoom та інші формати спілкування.

Десяток джерел повідомив виданню, що зараз фінансові компанії залучають експертів-технологів, адвокатські контори й консультантів з ризиків, щоб упевнитися, що всі відеодзвінки перевіряються та зберігаються згідно з вимогами, й уникнути неправомірного поширення непублічної інформації в таких розмовах.

Водночас із запровадженням цих правил американські й британські регулятори активно намагаються посилити захист "малих" інвесторів, які роблять дедалі більші внески на фінансових ринках на тлі явища "акцій-мемів" (коли вартість акцій компанії різко зростає через увагу до неї в соцмережах. – Пер.).

"Сумніваюся, що ми вже розібралися, як інтегрувати відео в суворо регульоване корпоративне середовище", – каже Бред Леві, генеральний директор компанії Symphony, яка займається ринковою інфраструктурою й технологіями.

Наразі відеодзвінки загалом вважаються замінником особистих зустрічей, а отже вимоги з ведення звітності на них майже або зовсім не поширюються.

 Марія Ігнатьєва, Валентина Троян

Liked the article?
Help us be even more cool!