Постійна пропаганда мобілізації – пресцентр Херсонської ОВА про окупантів на лівобережжі
![Постійна пропаганда мобілізації – пресцентр Херсонської ОВА про окупантів на лівобережжі Photo credits by adrianvidal, illustration by Nosyrevy](https://imi.org.ua/upload/news/2023/10/25/6538fb21b2e6f-imi-2023-p1-9_700x350.png?v=1699372773)
Російські окупанти формують "лікарські комісії" і готуються до проведення примусової мобілізації, супроводжуючи цю кампанію пропагандою.
Про це заявив керівник пресофісу Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Толоконніков, пише РБК-Україна.
"Але якщо хтось із колаборантів зголоситься на ці гроші піти воювати проти своєї країни, то нехай ідуть – уже був випадок, коли вони майже пів року збирали бригаду, яку відправили на передову на Запоріжжя, і цієї бригади не стало за декілька тижнів", – сказав керівник пресофісу ХОВА.
Як повідомляв ІМІ, на Луганщині російські окупанти проводитимуть додаткові "уроки історії" про війну для 9-класників.
На Луганщині російські окупанти влаштували рейди школами: перевіряють телефони учнів. Також окупанти шукають дітей на тимчасово окупованих територіях, які продовжують онлайн-навчання в українських школах чи користуються українськими послугами. Так, у школах Херсонщини вчителі (частина з яких прибула з РФ) отримали завдання перевірити телефони учнів на наявність "екстремістських застосунків". Зокрема, йдеться про застосунок "Єдина школа".
Help us be even more cool!