ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Порошенко нагородив журналістку Еспресо.TV Б'янку Залевську орденом княгині Ольги

02.12.2014, 10:43

Журналістку телеканалу Еспресо.ТВ, яка отримала поранення в зоні АТО улітку, Президент України Петро Порошенко нагородив орденом княгині Ольги III ступеня. Про це йдеться в указі глави держави від 1 грудня 2014 року.

Нагороджена журналістка “з нагоди 23-ї річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року”.

Як повідомляв ІМІ, 27 липня унаслідок ведення вогню членами незаконних збройних формувань, які вели прицільний вогонь по журналістах у зоні проведення антитерористичної операції, поранена кореспондент Еспресо TV, громадянка Польщі Б'янка Залевська.

Як повідомив Еспресо.TV з посиланням на Facebook керівника телеканалу Еспресо.TV Миколи Княжицького, журналістка верталася з зони АТО разом з українськими військовослужбовцями. "Авто обстріляли і машина перевернулася. Б'янка має перелом хребта, ключиці і пошкоджені нирки. Але є надія, що нервові волокна не уражені. У такому разі життєві функції не постраждають. Точний прогноз буде відомий протягом 12 годин", - написав Княжицький.

29 липня журналістку було перевезено з Харкова, де їй зробили перші необхідні оперативні втручання, до Києва.

30 липня лікарі провели медичний консиліум щодо того, як лікувати хребет, який у журналістки переламано в результаті обстрілу автівки, на якій вона пересувалася в зоні АТО. В цей же день Б'янку Залевську літаком відправили на лікування у Варшаву.

Liked the article?
Help us be even more cool!