Українського політика та громадського діяча Володимира Куренного призначено заступником генерального директора РБК-Україна зі стратегій та зовнішніх зв’язків. Про це повідомляється на сайті медіа.
На цій посаді Куренной відповідатиме за розвиток стратегічних партнерств, взаємодію з державними інституціями, міжнародними організаціями, експертним середовищем та громадським сектором.
Генеральний директор РБК-Україна Йосип Пінтус зазначив, що команда медіа посилюється фахівцями з досвідом у сфері державного управління, міжнародних відносин і медіа. За його словами, експертиза Куренного сприятиме розвитку видання та розширенню співпраці з партнерами в Україні та за кордоном.

Сам Володимир Куренной заявив, що розглядає РБК-Україна як бізнес-медіа і планує долучитися до його розвитку, використовуючи свій професійний досвід.
За даними медіа, Володимир Куренной має багаторічний досвід роботи в політиці, державному управлінні та медіа. Він тричі обирався народним депутатом України, був віцемером Одеси, а також очолював Головний департамент місцевого самоврядування та децентралізації Адміністрації президента України.
Професійну діяльність розпочав у журналістиці. Упродовж багатьох років працював у провідних медіа Одеси, був економічним оглядачем, редактором і шеф-редактором газети “Юг”.