IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

2

7

0

2

Поліція відкрила справу за фактом перешкоджання журналістам “Львівського порталу”

Фото – Львівський портал

Головне управління Національної поліції у Львівській області відкрило кримінальне провадження за фактом перешкоджання журналістам “Львівського порталу” директором Львівського комунального підприємства “Збиранка” Віталієм Пугачем на території Грибовицького сміттєзвалища 25 травня. Про це повідомив спеціаліст відділу комунікації ГУ НП у Львівській області Юрій Голуб, інформує “Детектор медіа”.

“Відомості внесені в ЄРДР за ч. 1 ст. 171 Кримінального кодексу України (“Умисне перешкоджання законній професійній діяльності журналістів”). Проводиться досудове слідство”, – сказав він.

У редакції “Львівського порталу” повідомили, що журналісти писали заяву на Пугача через пошкодження майна та перешкоджання законній професійній діяльності журналістів.

Як повідомляв ІМІ, 25 травня директор ЛКП “Збиранка” Віталій Пугач напав на журналістів “Львівського порталу” на території Грибовицького сміттєзвалища. Журналісти вирішили проінспектувати ситуацію на сміттєзвалищі та фіксували стан справ на фото і відео, виконуючи свою роботу.

Віталій Пугач вирвав у кореспондента “Львівського порталу” телефон та триногу, пошкодивши їх, і викинув триногу в рівчак з інфільтратом.

Ще Новини