IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

2

7

0

2

Поліція розслідує інцидент у Кривому Розі як хуліганство

Поліція Кривого Рогу (Дніпропетровська область) відкрила кримінальне провадження за статтею “Хуліганство” через інцидент біля парку Гданцівського у місті. Про це Радіо Свобода повідомили в Криворізькому відділенні поліції.

За даними поліції, це – попередня кваліфікація, після встановлення всіх причетних, обставин та мотивів буде ухвалене остаточне рішення щодо правової кваліфікації справи.

Водночас у парку Гданцівському оприлюднили своє бачення конфліктної ситуації, яка сталась у середу. Як йдеться на сторінці парку у Facebook, мала місце “агресивна, озброєна та незаконна спроба зупинити прекрасну реконструкцію в парку”.

“Молодики охороняли і силою пробивали шлях для чиновників з мерії Кривого Рогу, які прибули з метою зупинити всі роботи по благоустрою території. Не перевіряти якість матеріалів чи робіт – бо це не їх функція і компетенція… Не перевіряти хід чи динаміку виконання робіт – бо вони не замовник. А просто грубо зупинити реконструкцію і втягнути нас в юридичну тяганину, під час якої парк буде стояти і засихати немов сад, про який забули”, – йдеться у повідомленні.

Як повідомляв ІМІ, у Кривому Розі Дніпропетровської області невідомі молодики перешкоджали виконанню професійних обов’язків місцевих журналістів біля комунального парку Гданцівського. Після інциденту заяви до поліції написали журналісти трьох місцевих ЗМІ.

Ще Новини