Поліція Полтави відкрила кримінальне провадження за фактом погроз журналістці
![Поліція Полтави відкрила кримінальне провадження за фактом погроз журналістці Фото – Радіо Свобода](https://imi.org.ua/upload/news/2022/01/12/61deafc81dd12-1_700x350.png?v=1698223912)
Поліція Полтави відкрила кримінальне провадження за фактом погроз журналістці інтернет-видання "Полтавська хвиля" Анастасії Мацько.
Про це повідомила пресслужба поліції Полтави.
Там зазначили, що журналістка сама звернулася до правоохоронців. За її словами, двоє чоловіків у приміщенні сесійної зали Полтавської міської ради словесно погрожували їй, щоб перешкоджати їй виконувати професійні обов’язки.
Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею "перешкоджання законній професійній діяльності журналістів, вплив у будь-якій формі на журналіста з метою перешкоджання виконанню ним професійних обов’язків або переслідування журналіста у зв’язку з його законною професійною діяльністю".
Нагадаємо, журналістка інтернет-видання "Полтавська хвиля" Анастасія Мацько заявила, що їй погрожували під час сесії міської ради 29 березня депутат районної ради Сергій Бойко та керівник інспекції з благоустрою Максим Малько.
Help us be even more cool!