IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

1

9

56

3

15

Поліція відкрила справу за фактом погроз головреду “Вежі”

12 липня слідство Вінницького відділу поліції розпочало кримінальне провадження за фактом погроз на адресу головного редактору вінницького інтернет-видання “Вежа”. Про це повідомляється на сайті ГУ Національної поліції у Вінницькій області.

“Журналіст звернувся з заявою до відділу з поліції про погрози від певних осіб  на свою адресу, які він пов’язує з професійною діяльністю. За цим фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ознаками ст. 345 (1) КК України (“Погроза або насильство щодо журналіста”)”, – повідомляє поліція.

Перебіг розслідування, йдеться у повідомленні, перебуває на контролі керівництва слідчого управління обласного главку поліції.

Як повідомляв ІМІ, 11 липня головний редактор вінницького інформаційного порталу “Вежа” Андрій Качор заявив, що йому та його родині, а також журналістам видання погрожують шанувальники проросійського відеоблогера Анатолія Шарія. 

Погрози почались після публікації 8 липня на сайті видання новини про спалення невідомими вінницькими активістами агітаційних матеріалів партії Шарія.

Ще Новини