ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Платформа Empower для вивчення англійської тепер доступна в Україні

Онлайн-платформа Кембриджського університету Empower для вивчення англійської мови тепер доступна для українських університетів. Це частина підтримки Кембриджу, яку він надає від початку російського повномасштабного вторгнення.

Про це повідомили в пресслужбі Міністерства освіти і науки України.

Empower – один з перших сервісів, представлених у межах національного проєкту Future Perfect, що має на меті популяризувати вивчення англійської мови. 

"Платформа не призначена для самостійного вивчення мови – вона пропонує навчальні курси, які потребують викладача чи вчителя для опанування мови. Безоплатний доступ для українських університетів та мовних провайдерів відкритий незалежно від їхньої форми власності. Платформа містить навчальні курси Cambridge Empower від A1 до C1 – загальний курс англійської мови для дорослих та старших підлітків, що поєднує матеріали для роботи в класі та персоналізовану онлайн-практику. Для викладачів та вчителів Cambridge English Power пропонує гнучку методологію роботи в класі: вона акцентує на практичних навичках та потребує активного залучення студентів", – йдеться в повідомленні.

Для реєстрації на платформі заклад освіти має подати заявку на приєднання через форму.

Навчальні курси Cambridge Empower відрізняються від традиційних українських програм та підручників для вивчення англійської мови. Вони насамперед орієнтовані на формування продуктивних практичних навичок – письма та говоріння. Тому викладачам чи вчителям, які переходять на кембриджські курси, варто пройти підвищення кваліфікації, розраховане на викладання на базі навчальних матеріалів Cambridge. 

"Коли український Уряд звернувся із запитом про підтримку вивчення англійської мови, Кембриджський університет почав розробляти платформу в межах пакета освітньої підтримки Help for Ukraine. Ми враховували потреби конкретних аудиторій та складні обставини, у яких зараз перебувають українці. У розробці дуже допомогли технічні навички академічних команд університету, а також знання й досвід колег з Cambridge University Press & Assessment. Спільними зусиллями вони за кілька місяців розробили платформу, на запуск якої за звичайних умов потрібні роки", – розповів професор, заступник ректора Кембриджського університету Камаль Мунір.

Навчаючись за допомогою English Cambridge Empower, студенти можуть самостійно відстежувати свій прогрес у вивченні англійської. Для цього потрібно завантажити застосунок Quiz Your English, який базується на матеріалах курсу. Деталі – за посиланням.

Liked the article?
Help us be even more cool!