ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Під час обстрілу на Луганщині загинув фотокор INSIDER

19.10.2014, 17:12

Позаштатний фотокореспондент інтернет-видання INSIDER Віктор Гурняк загинув у зоні проведення антитерористичної операції у Луганській області. Цю інформацію INSIDER підтвердив один із бійців батальйону "Айдар".

За його словами, група військових потрапила під обстріл сепаратистів. Точної кількості загиблих і поранених поки що невідомо.

Віктор Гурняк співпрацював з INSIDER із грудня 2013 року. Пізніше він як волонтер займався забезпеченням батальйону "Айдар".

Улітку 2014 року Гурняк офіційно пішов служити добровольцем в "Айдар".

Як повідомив друг Гурняка на своїй сторінці у Фейсбук Петро Задорожний, Віктор загинув поблизу міста Щастя.

“Сьогодні в бою поблизу Щастя у вічність відійшов мій найкращий друг Віктор Гурняк. Це сталося о 10:10. Він намагався вивезти поранених на машині з поля бою, але загинув від мінометного снаряда.

Вітьок належав до Пласту (Курінь ОЗО), був засновником фотоагенції LUFA, позаштатним фотокором Reuters, Insider, Уніан. Після численних поїздок на схід, як репортер і волонтер, прийняв рішення піти бійцем Айдару. Спочивай в мирі, друже. Своїм життям ти заслужив на це!”, - повідомив Задорожний.

Довідка :  

Віктор Гурняк народився в 1987 році. Родом з села Городниця  Гусятинського району на Тернопільщині. Навчався в 27 загальноосвітній школі в Тернополі, згодом в Технічному коледжі Тернопільського Державного Технічного Університету (тепер Тернопільський національний технічний університет). Працював в щоденній газеті «20 Хвилин» та був редактором пластового часопису «Цвіт України». Брав участь в проектах Інституту Політичної Освіти та Міжнародного Республіканського Інституту.

Очолював в Тернополі Молодіжну громадську організацію «Фундація Регіональних Ініціатив» та був прес-секретарем партія «ПОРА» в Тернопільській області. Працював фотокореспондентом інформаційного агентства УНІАН, фотографував для міжнародної інформаційної агенції REUTERS. Спільно з друзями заснував фотоагенству LUFA. У 2014 році приєднався до команди інтернет-проекту INSIDER.

Разом з дружиною Іриною виховував доньку.

Протягом останніх місяців Віктор забезпечував необхідним спорядженням бійців «Айдару» та інших батальйонів, збираючи кошти і закуповуючи необхідні речі, самостійно доправляв допомогу в зону АТО, допомагав із транспортуванням вантажів.

До Пласту Віктор Гурняк вступив у 14 років. Належав до гуртка «Сірі вовки», що входив до куреня ч. 29 ім. Юрія Старосольського. В 2004 році є одним із співзасновників, і перший курінний куреня ч. 77 ім. Івана Гавдиди. Згодом став членом 15 Куреня УСП «Орден Залізної Остроги» ім. Святослава Завойовника. Виховував юнацький гурток «Орли». Був заступником з виховної роботи станичного та окружного проводу. Керував інформаційною ділянкою в Тернопільському Пласті. Організатор багатьох акцій та комендант Крайового табору «Легіон-11».

2010 року Пластовий портал опублікував інтерв'ю з  Віктором Гурняком.

У Віктора Гурняка зосталась дружина і маленька донька. Допомогти його сім'ї можна, перерахувавши кошти на картку ПриватБанка 5211 5374 2312 9332 Єдинак Олеся Іванівна.

Його останні фоторепортажі:

Liked the article?
Help us be even more cool!