ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Петро Шуклінов зібрав 800 тис. грн для підрозділу ППО, продавши портрети Залужного

Петро Шуклінов. Фото – фейсбук Петра Шуклінова
Петро Шуклінов. Фото – фейсбук Петра Шуклінова

Журналіст, військовослужбовець і співзасновник благодійного фонду “Несемось!” Петро Шуклінов зібрав майже 800 тисяч гривень, за які придбають пікапи для підрозділу протиповітряної оборони в Херсоні. Про це він розповів Укрінформу.

За словами Шуклінова, кошти вдалося зібрати завдяки проданим на аукціоні трьом портретам колишнього Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, які намалював хмельницький художник Олександр Канюка.

“Я замовив три картини (портрети Залужного. – Ред.) в талановитого художника Олександра Канюки ще минулого року. Коли я їх побачив вживу, був просто вражений деталізацією. Кілька тижнів тому я передав картини на підпис пану генералу. Очікував, що аукціон принесе для Херсона близько 500 тис. грн, але вийшло майже 800 тис. грн. Боротьба за портрети була запеклою. Це рекордна сума, яку ми зібрали за один аукціон з потрійним лотом. За кілька днів ми закриємо збір і почнемо закуповувати машини”, – зазначив Шуклінов.

Петро Шуклінов продав на аукціоні три портрети Залужного і зібрав 800 тис. грн для підрозділу ППО в Херсоні. Фото – Петро Шуклінов /  Укрінформ

Також він розповів, що з початку повномасштабної війни благодійний фонд передав війську понад 200 автомобілів. Цього року фонд сфокусувався на захисті українських міст від російських БпЛА та ракет, поставивши за мету купити, обладнати та передати до шести-восьми міст по три пікапи, готові для протиповітряної оборони.

За словами Шуклінова, перша партія автівок скоро поїде до підрозділу ППО в Одесі. Потім автомобілі також відправлять до Запоріжжя, Харкова, Миколаєва. На всі ці міста кошти вже зібрано, зараз триває процес закупівлі.

“Наразі ми майже зібрали 1,5 млн грн на мобільну ППО для Херсона. Далі будуть Дніпро, Чернігів, Суми. Три пікапи – це близько мільйона гривень з ремонтом. Ми купуємо ненові машини, але замінюємо в них максимально можливу кількість запчастин на нові. Робимо це на власній ветеранській СТО “Nesemos” у Києві, де ветерани безкоштовно ремонтують машини для військових. Ми також збираємо на обладнання для машин – потужні шини, додаткові акумулятори, планшети, універсальні турелі”, – додав Шуклінов.

Як повідомляв ІМІ, журналіст і співзасновник благодійного фонду “Несемось!” Петро Шуклінов приєднався до ЗСУ восени 2023 року. Після служби Петро Шуклінов планує повернутися в журналістику.

Liked the article?
Help us be even more cool!