ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Персонал OpenAI погрожує перейти до Microsoft, якщо керівництво не піде у відставку

Майже всі співробітники OpenAI погрожують звільнитися вслід за колишнім гендиректором Семом Альтманом і перейти до Microsoft, якщо чинне керівництво компанії не подасть у відставку.

Про це пише Укрінформ із посиланням на Bloomberg.

Понад 700 із 770 співробітників компанії штучного інтелекту (ШІ) OpenAI підписали в понеділок листа, адресованого керівництву, у якому зазначили, що вони "не можуть працювати на людей або з людьми, яким бракує компетентності, розсудливості та турботи" про місію OpenAI та її співробітників.

У листі підписанти закликали кожного члена керівництва піти у відставку, а Альтмана – поновити на посаді гендиректора, інакше співробітники можуть перейти до Microsoft.

Персонал OpenAI підкреслив, що Microsoft запевнив їх у наявності вакансій для всіх співробітників компанії ШІ.

Напередодні публікації листа багато співробітників OpenAI поширили однакові повідомлення в соцмережі Х із текстом "OpenAI ніщо без своїх людей", і на кілька з них Альтман відповів емодзі у вигляді серця.

Водночас головний виконавчий директор Salesforce Inc. Марк Беніофф запропонував у понеділок негайно взяти на роботу дослідників, які залишають посади в OpenAI. Він додав, що Salesforce надасть відповідну компенсацію будь-якому дослідникові з OpenAI.

Рада директорів компанії штучного інтелекту OpenAI звільнила Сема Альтмана з посади генерального директора через втрату впевненості в його здатності керувати компанією.

У компанії заявили, що Альтман не був "послідовно відвертим у своїх комунікаціях", що перешкоджає його здатності виконувати свої обов’язки.

20 листопада компанія Microsoft заявила, що наймає на роботу колишнього генерального директора OpenAI Сема Альтмана та співзасновника Грека Брокмана.

Liked the article?
Help us be even more cool!