Заступник голови Дніпропетровської ОДА Геннадій Корбан вибачився за те, що губернатор Ігор Коломойський обізвав журналіста Радіо Свобода Сергія Андрушка. Про це він заявив на брифінгу у Дніпропетровську 23 березня, повідомляє Українська правда.

“Дозвольте принести вам і вашим колегам слова жалю з приводу тих емоцій, які проявив губернатор у четвер минулого тижня. Ми жалкуємо про це. Це справді неправильно. І він у своєму інтерв'ю висловив слова жалю з приводу поведінки щодо журналістів”, – сказав Корбан.

Як повідомляв ІМІ, 19 березня голова Дніпропетровської обласної держадміністрації, олігарх Ігор Коломойський обматюкав журналіста Радіо Свобода Сергія Андрушка. Інцидент трапився близько півночі біля офісу компанії «Укртранснафта» у Києві, в якому розгорівся конфлікт, пов’язаний зі зміною керівника підприємства.

Коли після шести годин перебування у приміщенні, Коломойський вийшов із офісу «Укртранснафти», журналіст запитав його, що голова Дніпропетровської ОДА робить вночі в офісі держпідприємства. У відповідь на це Ігор Коломойський обматюкав журналіста й запитав, чому той не цікавиться, як в компанію потрапили російські диверсанти.

Незалежна медіа-профспілка України заявляє, що некоректна поведінка голови Дніпропетровської ОДА Ігоря Коломойського під час спілкування з журналістом Радіо Свобода Сергієм Андрушком є неприпустимою, і вважає, що губернатор має вибачитися перед журналістом. В той же час, НМПУ закликає журналістів не концентруватися винятково на особі Ігоря Коломойського.

Народні депутати від “Блоку Петра Порошенка” Мустафа Найєм і Сергій Лещенко закликали президента Петра Порошенка і прем'єр-міністра Арсенія Яценюка відсторонити Ігоря Коломойського з посади голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Рух «Стоп цензурі!» засуджує поведінку голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Ігоря Коломойського по відношенню до журналіста Радіо Свобода Сергія Андрушка та вимагає від губернатора публічного вибачення перед журналістом.

Комітет Верховної Ради з питань свободи слова та інформаційної політики прийняв рішення з вимогою до голови Дніпропетровської облдержадміністрації Ігоря Коломойського принести публічне вибачення журналісту Радіо Свобода Сергію Андрушку за нанесені образи.

Президент Петро Порошенко виніс догану Коломойському.

Голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Ігор Коломойський готовий вибачитися перед журналістським співтовариством, але не перед журналістом Радіо Свобода Сергієм Андрушком.

Журналіст Радіо Свобода Сергій Андрушко заявив, що був шокований хамською поведінкою губернатора Дніпропетровщини Ігоря Коломойського, і вважає даний випадок тривожним дзвіночком.