ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Парубій підписав закон про воєнний стан і направив президенту

28.11.2018, 12:05
Фото - detector.media

Голова Верховної Ради Андрій Парубій 28 листопада підписав ухвалений парламентом закон №9338 про затвердження указу Президента України “Про введення воєнного стану в Україні” та передав документ на підпис главі держави. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на повідомлення на сайті Верховної Ради.

Нагадаємо, 26 листопада Верховна Рада ухвалила доопрацьований проект закону №9338 “Про затвердження Указу Президента України “Про введення воєнного стану в Україні” з правками, які були озвучені Петром Порошенком під стенограму. Воєнний стан запроваджується терміном на 30 днів в 10 областях України, які межують з Росією та Придністров’я: Вінницька, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Чернігівська, Херсонська, Донецька та Запорізька області, а також внутрішні води Азово-Керченської акваторії.

27 листопада в Раді національної безпеки і оборони України (РНБО) роз'яснили, що воєнний стан, оголошений указом президента і підтриманий Верховною Радою, запроваджується в 10 областях України та у внутрішніх водах Азово-Керченської акваторії з 14:00 26 листопада терміном на 30 днів.

27 листопада Андрій Парубій уточнив, що воєнний стан у 10 областях України буде запроваджено одночасно з відповідним законом з дня його оприлюднення в “Урядовому кур'єрі”.

28 листопада в урядовій газеті “Урядовий кур'єр” опубліковано указ Президента України Петра Порошенка №392/2018, яким вводиться в дію рішення Ради національної безпеки і оборони (РНБО) від 26 листопада про запровадження в Україні воєнного стану терміном на 30 діб - до 14:00 26 грудня.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!