ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Парламент Угорщини заборонив пропаганду гомосексуальності в школах

16.06.2021, 10:34
Фото - GERGELY BESENYEI / AFP
Фото - GERGELY BESENYEI / AFP

Парламент Угорщини ухвалив 15 червня закон, що забороняє поширення в школах матеріалів, які, як вважається, пропагують гомосексуальність і зміну статі. Рішення було прийнято на тлі різкої критики з боку правозахисних груп і опозиційних партій.

Про це повідомляють Букви з посиланням на телеканал CNN.

За закон проголосували 157 депутатів з правлячої націоналістичної партії “Фідес” (Fidesz) та ультраправої опозиційної партії “Йоббік”.

Зазначається, що прем’єр-міністр Віктор Орбан виступає проти ЛГБТ та іммігрантів, його партія просуває християнсько-консервативну лінію.

Закон накладає заборону на доступ дітей та молоді (віком до 18 років) до книжок, фільмів та інших носіїв інформації, в яких описуються чи зображаються інші, ніж гетеросексуальність, види сексуальності. Також заборонені всі види реклами, в яких присутні гомосексуальні або трансгендерні люди.

Ці норми є частиною пакету законодавства, що також включає жорстке покарання за сексуальне насильство над дітьми та підлітками, а також створення “реєстру педофілів”.

На думку критиків, це рішення парламенту помилково об’єднує педофілію з проблемами ЛГБТ-спільнот і викликало масовий мітинг біля стін законодавчого органу 14 червня. Кілька правозахисних груп закликали “Фідес” відкликати законопроєкт.

Закон встановлює перелік організацій, яким дозволено проводити навчання з питань сексу в школах.

В Угорщині одностатеві шлюби не визнаються, і тільки гетеросексуальні пари можуть законно всиновлювати дітей.

Liked the article?
Help us be even more cool!