ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Пальчевський посварився з журналістами ВВС через слова, які сказав у ток-шоу Скабєєвої

10.09.2020, 12:14
Фото – ВВС
Фото – ВВС

Бізнесмен і телеведучий Андрій Пальчевський посварився з журналістами ВВС через згадку про слова, які сказав у програмі “60 минут” з Ольгою Скабєєвою від 22 березня 2019 року, і вимагав від ВВС точної цитати.

Інцидент стався під час інтерв’ю, яке журналісти ВВС Діана Куришко та Святослав Хоменко брали в Пальчевського.

Під час інтерв’ю Пальчевського роздратувала згадка про фразу, яку він сказав у студії програми “60 минут” на адресу чи то росіян загалом, чи то інших учасників програми Ольги Скабєєвої: “Що більше і грубіше ви лаятимете Україну, то далі ми будемо від нашого щасливого дня возз'єднання”.

Він кілька хвилин наполягав, що не міг сказати в цьому контексті слово “возз'єднання”.

“Я пройшов 90-ті роки, і я фільтрую базар, я таких дурниць про возз'єднання не міг сказати”, – заявив Пальчевський і вимагав негайно показати йому відео, на якому він вимовляє цю фразу.

“Рийтеся, знайдіть. Хоча якщо ви вважаєте, що слов'янські народи повинні бути роз'єднані, то це ваша особиста думка, а якщо від імені вашої радіостанції [ВВС], то я проти. Я – за те, щоб братні в минулому народи знаходили мову взаєморозуміння на економічному рівні, на рівні відсутності агресії, на рівні людському”, – резюмував він.

За його словами, він поїхав до Москви з власної ініціативи, щоб розповісти російській громаді, що “в нас [в Україні] не якийсь кровожерливий маленький (Зеленський. – Ред.) приходить до влади, а людина, яка хоче встановити мир”.

Свою участь у російських ток-шоу Пальчевський вважає цілком виправданою.

“Якщо таких, як ви, [туди] пошлють, то буде кров литися тоннами, – сказав він журналістці ВВС. – А я поїхав показати, що в Україні новий Президент іде на заміну. З яким можна знаходити спільну мову і припинити кровопролиття”.

Як зазначає ВВС, дискусія на тему “возз'єднання” продовжилась і після інтерв'ю. Після закінчення розмови знімальна група провела у квартирі Пальчевського, де проходив запис, кілька незапланованих хвилин: господар помешкання стояв у дверях і наполягав, що йому мають негайно продемонструвати його точну цитату, стверджуючи, що “йому соромно, що на ВВС працюють такі журналісти”.

ВВС знайшло цитату і пропонує ознайомитися з нею та з відповідним фрагментом інтерв'ю.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!