ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

ОПУ створює пул блогерів, які говоритимуть про позитивні тренди у внутрішній політиці, – радник Єрмака

23.11.2020, 17:42
Фото – Кароліна Ускакович / "Бабель"
Фото – Кароліна Ускакович / "Бабель"

В Офісі президента створять пул блогерів, які в соціальних мережах говоритимуть про позитивні тренди у внутрішній політиці країни.

Про це в інтерв'ю “Бабелю” сказав радник керівника ОПУ Михайло Подоляк, повідомляє "Детектор медіа".

“Вони самі, думаю, будуть публічно говорити про позитивні тренди у внутрішній політиці, а не просто хейтити. У нас, на жаль, 90 % інформпростору – це хейт. Вважається, що негатив добре продається, що на ньому можна добре сидіти. Це велика проблема, якій понад 20 років”, – сказав він.

Подоляк спершу не хотів називати блогерів, які вже почали співпрацювати з ОПУ. Пізніше він сказав, що нібито немає списку з прізвищами блогерів. “Бабель” уточнив, чи входять у цей пул блогери Сергій Іванов, Сергій Наумович, Сергій Гришин та політолог Кость Бондаренко.

“Припустимо, Іванов працює з нами, чому він не може цього робити? Він може, але, якщо так, чому ви не хочете про це сказати? Якщо ви провели контент-аналіз і зʼясували, що Іванов працює з нами, у чому тоді питання? Ну працює”, – відповів радник керівника ОПУ.

Він додав, що блогерам, які вже співпрацюють з ОПУ, поки не платять.

“Якщо знадобиться технічна підтримка. Якщо ми вирішимо збільшити аудиторію, ввести якісь нові формати, які вимагають внесків, тоді так. Я вважаю, що візуалізовані блоги зараз більш затребувані, ніж текстові. Якщо ми виведемо когось на YouTube, то будемо це робити [підтримувати блогерів грошима]. Чому? Тому що зараз немає пропрезидентських відеомайданчиків, де б ми могли розповідати про те, що робимо. Усі “тєлєкі” [телеканали] зараз, на жаль, завʼязані на інші політичні групи”, – пояснив він.

Крім того, Михайло Подоляк додав, що блогери матимуть можливість приходити до офісу на зустрічі в форматі off the record.

Liked the article?
Help us be even more cool!