ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Оператор, ветеран АТО Дмитро Двойченков міг померти насильницькою смертю – вдова

05.05.2023, 14:21
Фото – FB-стоірнка Олександра Василенка
Фото – FB-стоірнка Олександра Василенка

Оператор, ветеран АТО Дмитро Двойченков, якого знайшли мертвим у Києві 24 квітня, міг померти внаслідок фізичного насильства. 

Про це “Детектору медіа” повідомили вдова померлого, режисерка Ярослава Кузьменко та її адвокат Олег Веремієнко.

За словами Олега Веремієнка, тіло Дмитра знайшли перехожі 24 квітня близько 19:00 на лавці в парку “Скверно-Щекавицька площа” біля кінотеатру “Жовтень”. За викликом перехожих на місце події приїхали два наряди поліції.

Від власних джерел дружина померлого отримала фото трупа. За її словами, на обличчі Дмитра можна побачити сліди побиття, у нього також зник смартфон.

Проте, пише видання, під час реєстрації кримінального провадження (КП 12023100070000876) правоохоронці зазначили, що тіло було знайдене без видимих ознак насильницької смерті.

У висновку судмедекспертів причиною вказано серцеву недостатність та хронічну ішемічну хворобу серця. Як уточнила Ярослава Кузьменко, під час проходження медогляду у 2022 році в Дмитра справді виявили деякі проблеми із серцем, але їх не кваліфікували як такі, що загрожують його життю. На запитання вдови, що могло стати причиною зупинення серця, судмедексперти не надали пояснень.

Наразі триває досудове розслідування. Вдова померлого та її адвокат звертаються з проханням до поліції приділити цій справі належну увагу і розслідувати всі обставини смерті Дмитра Двойченкова.

Крім того, Ярослава Кузьменко просить журналістську спільноту допомогти їй з оплатою витрат на похорон Дмитра, а також на незалежне розслідування ймовірної насильницької смерті її чоловіка. Допомогу можна надсилати на рахунок 5375411205651727.

“Детектор медіа” звернувся по коментар до слідчого, який веде цю справу, але у відповідь отримав прохання звернутися до Подільського управління поліції із запитом, що видання й зробило. 

Як повідомляв ІМІ, у Києві помер 56-річний оператор телебачення Дмитро Двойченков, обставини смерті були невідомі.

Liked the article?
Help us be even more cool!