ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

OpenAI припускає, що тривалі перебої в ChatGPT спричинені кібератакою

09.11.2023, 11:37

OpenAI зіткнувся з "аномальною кількістю трафіку", що може означати, що хакери намагаються потопити сервери компанії. Це перший раз, коли було оприлюднено можливу причину перебоїв у ChatGPT, з якими користувачі зіткнулися цього тижня.

Про це пише Bloomberg.

ChatGPT заявив, що зафіксував ознаки DDoS-атаки – коли злочинці ззовні намагаються перевантажити платформу, постійно на неї заходячи.

"Ми зіткнулися з періодичними збоями через аномальну активність трафіку, яка вказує на DDoS-атаку. Ми працюємо для пом’якшення наслідків", – йдеться в останньому системному сповіщенні від компанії.

Представники OpenAI наразі не відповіли на прохання прокоментувати новину.

Останній допис від OpenAI стосується "великого збою" в роботі їхнього найпопулярнішого чатбота, а також інструментів, якими послуговуються розробники, чий продукт спирається на його ШІ. Втім, компанія зазначила, що вже розв’язала проблему, яка спричинила аномально високу кількість сповіщень про помилку в їхніх програмах і на ШІ-платформі.

OpenAI, яка в понеділок провела свою першу конференцію розробників, показала прев’ю нової версії GPT-4 Turbo – потужнішу і швидшу, за їхню останню мовну модель, яка лежить в основі ChatGPT. На конференції компанія заявила, що чатботом нині користується близько 100 мільйонів людей щотижня і понад 90% бізнесів із рейтингу Fortune 500 розробляють свої програми на платформі OpenAI.

Марія Ігнатьєва, Валентина Троян

Liked the article?
Help us be even more cool!