ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Омбудсмена не пускають в СІЗО до Сущенка

18.06.2018, 15:21
Фото - detector.media

18 червня в Москві Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Людмилу Денісову не пускають на зустріч із журналістом Романом Сущенком, якого утримують у СІЗО “Лефортово”. Про це Денісова повідомила у відео на своїй сторінці у Facebook, повідомляє “Детектор медіа”.

За її словами, українська сторона отримала від судді Московського міського суду Олега Музиченка необхідний дозвіл для зустрічі з українцем. Однак, за словами Денісової, співробітники СІЗО її не пускають.  

“До нас вийшов заступник цього закладу і повідомив, що всі наші документи надіслані до Федеральної служби з виконання покарань для прийняття рішення. Якого рішення, якщо в нас є дозвіл суду? Ми всі формальності зробили таким чином, як це передбачено російським законодавством. Ми не знаємо, до чого вони будуть чіплятися, щоб нас не допустити до Романа Сущенка”, – розповіла вона.

Також Денісова повідомила, що о 17:30 спливає час, коли вона може зустрітися із Сущенком.

Згодом вона написала на своїй сторінці у Facebook, що до них знову вийшов заступник керівника установи і повідомив, що  документи повернуто в Московський міський суд.

“Тільки що знову вийшов заступник керівника установи і повідомив, що документи повернуто у Московський міський суд. На моє запитання: "Це відмова?" – прозвучала відповідь: "Їдьте до суду, там все знають". Письмову відповідь теж не надали. З їх слів, все листування через федеральну службу виконання покарань”, – написала вона.

Як повідомляв ІМІ, 15 червня Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова повідомила, що після прибуття в колонію до українського режисера Олега Сенцова їй відмовили в зустрічі з ним.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!