ГАРЯЧА ЛІНІЯ050 447 70 63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Подай скаргу

Оман заблокував Clubhouse

15.03.2021, 14:34
Фото - NURPHOTO/ВВС
Фото - NURPHOTO/ВВС

Влада Оману заблокувала аудіосервіс Clubhouse через “відсутність належної авторизації”. Закони країни забороняють роботу застосунків із зашифрованим переданням голосових даних (VoIP).

Про це повідомляє Zmina з посиланням на Reuters.

“Такі застосунки для зв’язку повинні отримувати дозвіл від влади”, – зазначили в Управлінні з регулювання електрозв’язку Оману.  

Хоча в березні 2020 року влада зробила виняток для Skype, Google Meet і Zoom, щоб забезпечити можливість дистанційних навчання та роботи в умовах пандемії коронавірусу.

“Уряд Оману бере авторитарний уряд Китаю за зразок для наслідування і забороняє  Clubhouse, який оманці використовують як місце для вільного висловлення своєї думки без державної цензури”, – йдеться в заяві Оманської асоціації з прав людини.

Нагадаємо, що соціальну мережу Clubhouse, в якій користувачі можуть спілкуватися голосом, запущено минулого року. Наразі застосунок працює лише на iOS. Популярною соцмережа стала після того, як у ній зареєструвалися Ілон Маск і Марк Цукерберг. Однак для того, щоб отримати доступ до Clubhouse, потрібно мати запрошення.

У лютому Китай заблокував цю соцмережу нібито через те, що там почали обговорювати політично чутливі для китайського уряду теми.

Liked the article?
Help us be even more cool!