ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Олексій Мацука став гендиректором агентства Укрінформ

Фото – Детектор медіа
Фото – Детектор медіа

Український журналіст Олексій Мацука став генеральним директором Українського національного інформаційного агентства Укрінформ, змінивши на цій посаді Олександра Харченка, повідомляє "Детектор медіа".

Тимчасовий виконувач обов'язків міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв відрекомендував Мацуку колективу.

"Олексій Мацука здійснюватиме керівництво інформаційним агентством та розв’язуватиме задачі, які стоять перед ним. Це, зокрема, модернізація та реформування. Рішення щодо Олексія Мацуки приймалося міністерством із залученням широкого кола осіб, зацікавлених у розвитку української інформаційної політики, в її становленні як сучасного, європейського, демократичного інструмента інформування громадян, з використанням сучасних передових технологій, які б відповідали запитам сьогодення. Перед паном Олексієм стоїть задача – внести нове, але зберегти те, що працює і тих, хто працює", – сказав Ростислав Карандєєв. 

Олексій Мацука був донедавна заступником генерального директора ДП "Мультимедійна платформа іномовлення України".  

Українське національне інформаційне агентство Укрінформ – найдавніше державне інформаційне агентство, яке щодня публікує близько 500 інформаційних та аналітичних повідомлень українською, англійською, іспанською, німецькою, французькою, польською та японською мовами та майже 200 оригінальних фотознімків. 

Олексій Мацука – український журналіст і редактор родом з Донецька. Із 2003 року Олексій працює в різних медіа. Він заснував інформаційну агенцію Новини Донбасу, а у 2014 році – Громадське телебачення Донбасу. З 2009 до 2020 року очолював правління громадської організації "Донецький інститут інформації" (зараз – DII-Ukraine). У 2014–2016-му працював у київському бюро української служби Радіо Свобода, вів власні програми в ефірі "Громадського". У 2020–2023 роках – шеф-редактор державного телеканалу UA. У 2014 році ввійшов до списку "100 героїв інформації", опублікованому організацією "Репортери без кордонів". Нагороджений міжнародною премією International Press Freedom Awards.

Liked the article?
Help us be even more cool!