ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Окупаційна поліція Севастополя закликає людей писати доноси

Окупаційна поліція Севастополя закликає жителів міста повідомляти їй про людей, які "вигукують екстремістські гасла".

Про це йдеться в телеграм-каналі "Полиция Севастополя".

"Необхідно, не привертаючи їхньої уваги, запам’ятати правопорушників (зріст, риси обличчя, колір волосся, наявність шрамів, татуювань, у що вони були одягнені), а також напрямок, у якому вони рухалися. І повідомити за телефоном 102. У чергових частинах поліції повідомлення про правопорушення приймаються цілодобово", – йдеться в повідомленні окупаційної поліції.

Так само людей закликають повідомляти про матеріали, які в РФ можуть вважати екстремістськими або такими, що відповідно до російського законодавства підпадають під статтю про дискредитацію Збройних сил РФ.

"Покарання за цією статтею також передбачено для осіб, які публічно дискредитують виконання державними органами Російської Федерації своїх повноважень за межами території нашої країни в зазначених цілях, а також за публічну дискредитацію добровольчих формувань, організацій або осіб, які сприяють у виконанні завдань, покладених на російську армію", – додали в окупаційній поліції.

Нагадаємо, на початку липня 2023 року російські пропагандисти розпочали кампанію з дискредитації ПВК "Вагнер", порівнюючи їх з російськими військовими. У сюжеті пропагандисти порівняли бої за Маріуполь і за Бахмут.

Liked the article?
Help us be even more cool!