Окупанти вивезли українських підлітків з пансіонату до РФ для асиміляції - ЦНС
![Окупанти вивезли українських підлітків з пансіонату до РФ для асиміляції - ЦНС Фото - колаж Центру національного спротиву](https://imi.org.ua/upload/news/2023/11/22/655de7db35f5f-kar2_700x350.jpeg?v=1700653043)
Росіяни вивезли дітей з психоневрологічного будинку-інтернату на окупованій частині Херсонщини до Пензи - до пансіону "Дім Вероніки". Переїзд курувала Марія Львова-Бєлова, яка перебуває в міжнародному розшуку саме за політику геноциду.
Про це повідомляє Центр національного спротиву.
За даними українського підпілля, в інтернатах перебувають не лише діти-сироти, але й ті, у кого є опікуни та батьки.
"У більшості випадків дітей вивозять без згоди й попри наявність у цих підлітків родичів у вільній Україні. Вивезення відбувається з метою подальшої асиміляції дітей та знищення цілого покоління українців", - наголошують у ЦНС.
Як повідомляв ІМІ, росіяни шукають підлітків, які, на їхню думку, дотичні до допомоги Силам Оборони України у звільненні області. Вони обходять коледжі та училища й проводять "профілактичні бесіди".
Help us be even more cool!