ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Оксана Романюк: Колишні члени ОПЗЖ в ефірі "Ради" – це не баланс, а надання впливу

16.09.2022, 10:55
Фото – Нацрада
Фото – Нацрада

Виконавча директорка Інституту масової інформації Оксана Романюк вважає, що або редакція телеканалу "Рада" хибно тлумачить поняття балансу, або ж матеріали телеканалу мають ознаки замовлення. 

Так вона прокоментувала "Детектору медіа" появу колишніх партійців ОПЗЖ в ефірі телемарафону "Єдині новини" в слоті телеканалу.

За її словами, так чи інакше, завдяки "Раді" діячі від ОПЗЖ створюють ілюзію впливу, якого вони не мають.

"Надаючи майданчик для суджень тим, хто прикликав сюди Росію, ви не дотримуєтеся балансу: ви наділяєте їх ореолом впливу, якого вони не мають у реальності. Це питання потрібно розв'язувати на рівні редполітик і чітко для себе визначити, в яких випадках зрадники або терористи допустимі у вашому ефірі (щодо цього є певні виключення). Якщо ж це матеріали з ознаками замовлення і їхня поява зумовлена складною фінансовою ситуацією на каналі, то цим має зайнятися Нацрада", – сказала виконавча директорка ІМІ.

Нагадаємо, телеканал "Рада" запросив 12 вересня до розмови щодо сфери енергетики в ефір спільного телемарафону "Єдині новини" народного депутата Анатолія Бурміча, який був обраний від "Опозиційної платформи – За життя", а зараз входить до депутатської групи "Відбудова України". Він відомий такими заявами в ефірі, як виправдання вимог Росії до НАТО, оголошення частини українців "нащадками нацистів" тощо. Уже після початку повномасштабної війни Бурміч стверджував, що не розуміє "чего и какой ценой, и зачем" захищати Україну.

Після цього на каналі "Рада" заявили, що "працюють над помилками".

Але, зауважує "Детектор медіа", 14 вересня в ефірі "Ради" був ще один ексдепутат від колишнього ОПЗЖ – Валерій Гнатенко. Три тижні тому він коментував журналістам "Ради" питання щодо проєкту держбюджету. У відповідь на запитання ДМ директор каналу Вадим Перенчук знову нагадав, що  Гнатенко є "чинним народним депутатом" і "має таке ж право, як інші народні депутати". Також він порадив "Детектору медіа" надіслати інформаційний запит.

Liked the article?
Help us be even more cool!