ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Одеський журналіст-військовослужбовець отримав нагрудний знак від Головнокомандувача ЗСУ

Одеський журналіст і громадський активіст Юрій Дяченко, що боронить країну в лавах тероборони з перших днів повномасштабного вторгнення, отримав 21 травня Почесний нагрудний знак Головнокомандувача Збройних сил України “Хрест Військова честь”. Про це Юрій Дяченко повідомив регіональному представнику Інституту масової інформації в Одеській області.

Цією відзнакою нагороджують за значний особистий внесок у розбудову та розвиток ЗСУ, зразкове виконання військового обов’язку в мирний час та під час дії особливого періоду або в разі здійснення особою визначного вчинку.

Юрій Дяченко з нагородою від Головнокомандувача ЗСУ. Фото надане ІМІ Юрієм Дяченком

На цей час військовослужбовець Юрій Дяченко перебуває на фронті, на південному напрямку, в батальйоні територіальної оборони в складі бригади берегової оборони корпусу морської піхоти. Він перебуває на посаді начальника групи цивільно-військового співробітництва батальйону, до того був заступником командира роти, бойовим медиком взводу, кулеметником та стрільцем з перших днів повномасштабного вторгнення.

“Мені особисто здається, що служити в час, коли вирішується питання існування країни, народу, нашого надбання, виживання кожного особисто та навіть існування демократичного правового світу, – це обов'язок кожного громадянина України. І кожен має докладати зусиль та робити, що може, де і ким би він не був, щодня для завершення цієї війни та повернення світу прав і свобод”, – розповів Юрій Дяченко.

Нагрудний знак, який отримав Юрій Дяченко. Фото надане ІМІ Юрієм Дяченком

Нагадаємо, напередодні повномасштабної війни він працював у місцевому Центрі публічних розслідувань, кореспондентом у газеті “Зелений лист” та виданні “Інтент”.

Раніше ІМІ повідомляв, що Юрія Дяченко після кількох поранень перебував на реабілітації.

Liked the article?
Help us be even more cool!