Одеські ЗМІ отримують листи з погрозами за "причетність до нацизму"
![Одеські ЗМІ отримують листи з погрозами за "причетність до нацизму" Фото: вікіпедія](https://imi.org.ua/upload/news/2022/03/04/04622275620eed4-6222753ea0e21-operniy-9_crop_700x350.jpg?v=1646425450)
Одеські ЗМІ почали отримувати анонімні листи від відправника "Русская Одесса" російською мовою з темою "Ваш шанс спастисть" (орфографію збережено) з погрозами та закликом "відмовитися від антиросійської діяльності".
Так, отримання такого листа підтверджує головна редакторка видання "Пушкінська" Наталя Коршак. У копії вказано електронні пошти інших місцевих ЗМІ: "Медіа-інформ", "Репортер", "Третій Цифровий", "Думська", 048, "Волнорез", all.news.
Скриншот листа опублікував у фейсбуці журналіст видання "Ґрати" Стас Юрченко.
"Ваше видання показало себе з гіршого боку за час української окупації міста. Ваш останній шанс пом’якшити неминуче покарання за причетність до нацизму – розмістити надісланий банер і негайно відмовитися від будь-якої антиросійської діяльності. Розплата близько. Іншого шансу може не бути", – пишуть у листі.
На банері видно слово "ОдеZZa". Літерами Z позначено російську техніку, яка вторглася на територію України, а також деякі матеріали російської пропаганди.
![](/upload/media/2022/03/04/62227486a5b0e-odesa-lyst.jpg)
Help us be even more cool!