ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Обвинувачений у пораненні оператора Волка частково визнав свою провину

28.03.2019, 15:54
Ігор Петренко, фото - 1kr.ua

Обвинувачений в пораненні на військових навчаннях оператора “Першого Криворізького” В’ячеслава Волка інструктор Ігор Петренко частково визнав свою провину.

Про це він сказав 28 березня на засідання Саксаганського районного суду Кривого Рогу, який розглядає справу пораненого оператора з самого початку, повідомляє “Перший Криворізький”.  

Утім Ігор Петренко відмовився пояснювати, у якій саме частині визнав свою вину, повідомивши, що пояснить детальніше наприкінці розгляду справи, після допиту усіх учасників процесу.

У свою чергу сторона потерпілого під час судового засідання подала цивільний позов з вимогою від обвинуваченого 2 мільйонів гривень моральної компенсації і 126 тисяч 236 гривень матеріальної шкоди.

Ігор Петренко сказав, що він повністю згоден з сумою виставленого матеріального збитку. З рештою цивільного позову він згоден частково.

Нагадаємо, справу В’ячеслава Волка сьогодні почали розглядати з початку, оскільки у судді Світлани Хомініч, яка слухала цю справу раніше, закінчились повноваження.

Тепер справу розглядає суддя Валерій Попов.

Зараз В'ячеслав Вовк знаходиться на реабілітації в Києві. Поки його стан здоров'я не дозволяє йому з'явитися на допит до суду. Сторони процесу вирішили, що Славу допитають, коли йому стане краще.

Як повідомляв ІМІ, 6 липня 2017 року в Кривому Розі оператор міського інтернет-ресурсу “Перший Криворізький” В’ячеслав Волк дістав вогнепальне поранення в шию під час військових навчань.

9 листопада 2017 року в Кривому Розі розпочався судовий розгляд щодо інструктора зі стрільби Ігоря Петренка, який під час військових навчань тяжко поранив оператора “Першого Криворізького В’ячеслава Волка. Прокуратура вважає, що підсудний стріляв навмисно в оператора.

У серпні 2018 року Апеляційний суд Кривого Рогу поновив закриту прокуратурою справу щодо журналіста В’ячеслава Волка за фактом службового недбальства військових. Таким чином суд задовольнив скаргу адвоката родини журналіста.

23 листопада 2018 року Саксаганський райсуд Кривого Рогу (Дніпропетровська область) відмовив у взятті під варту інструктора Ігоря Петренка, обвинуваченого в пораненні на військових навчаннях журналіста В’ячеслава Волка.

Суд у справі щодо пораненого на військових навчаннях у Кривому Розі телеоператора В’ячеслава Волка тривав понад рік. У вересні 2018 року засідання суду відтермінували через стан здоров’я обвинуваченого інструктора. Тоді стало відомо, що він потрапив у ДТП, був травмований і перебував у лікарні.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!