ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Нова акредитація "Держради" Криму вимагає від журналістів дані про стаж і псевдонімі

16.10.2014, 17:47

В анексованому Криму розроблено проект нового порядку акредитації журналістів для роботи в місцевому «парламенті». Проект документа, зокрема, передбачає, що для отримання акредитації, крім реквізитів редакції, необхідно буде надавати таку інформацію як освіта, спеціальність і стаж роботи журналіста, а також його творчий псевдонім.

Документ розроблений комітетом «Держради» Криму з інформаційної політики, зв'язку і масових комунікацій, повідомив на засіданні комітету 16 жовтня його голова Сергій Шувайников, повідомляє Крим.Реалії з посиланням на «рупор» самопроголошеного уряду Криму сайт Кримінформ.

За його словами, при розробці нового порядку за основу було взято положення, яке існувало раніше у Верховній Раді Автономної Республіки Крим.

«Те, що там було найкраще, ми спробували зберегти і взяли ті напрацювання, які вже є в суб'єктах Російської Федерації», - пояснив Шувайников.

Він також розповів, що акредитація журналістів проводиться «для оперативного, широкого і всебічного висвітлення діяльності Держради». Вона може бути постійною або разовою, а також відрізнятися за формою: «парламентський кореспондент», «електронна преса», для російських журналістів, що не мають акредитаційного посвідчення, і для представників іноземних ЗМІ.

«Це проект, я підкреслюю, і він ще буде доопрацьовуватися. Ми будемо приймати зауваження і пропозиції, щоб це був повноцінний документ і не було скривджених», - підкреслив Шувайников.

Нагадаємо, 16 березня 2014 року на території Криму і міста Севастополя пройшов так званий референдум про статус півострова, за результатами якого Росія включила Крим до свого складу. Ні Україна, ні Європейський союз, ні США не визнали дане голосування і вважають, що Крим Росія анексувала.

Liked the article?
Help us be even more cool!