ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

New York Times планує перевести працівників із Гонконгу до Сеула через новий китайський закон

15.07.2020, 12:41
Фото – bbc.com
Фото – bbc.com

Видання New York Times оголосило про намір перевести частину свого штату з Гонконгу до Сеула у зв’язку з побоюванням щодо свободи ЗМІ після ухвалення нового китайського безпекового закону. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на BBC.

"У виданні New York Times заявили, що переведуть частину співробітників із Гонконгу до південнокорейського Сеула, оскільки зростає тривога через потенційні ускладнення в місті, пов’язані з новим китайським законом про безпеку", – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, керівництво видання побоюється, що цей закон порушить свободу ЗМІ, яка до того була в Гонконгу на кардинально вищому рівні, ніж на континентальній території КНР. У виданні кажуть про "непевне майбутнє Гонконгу як журналістського хабу".

Планується, що в Гонконгу залишаться працювати репортери New York Times, але весь редакторський штат поступово переїде до Сеула.

Як повідомлялося, 30 червня Постійний комітет Всекитайських зборів народних представників ухвалив закон про гарантування національної безпеки в Гонконгу. Відповідно до закону, центральна влада КНР створить у цьому адміністративному районі спеціальні органи держбезпеки, на які не поширюватиметься юрисдикція влади Гонконгу.

Низка країн розкритикувала це рішення Пекіна, стверджуючи, що ухвалення такого закону порушує принцип "одна країна – дві системи".

Liked the article?
Help us be even more cool!