ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Netflix та ЮНЕСКО оголосили конкурс короткометражних фільмів про африканські народні казки

15.10.2021, 10:28
Фото - скріншот з Netflix
Фото - скріншот з Netflix

Найбільший стрімінговий сервіс у світі Netflix та Організація Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО) оголосила конкурс короткометражних фільмів “Африканські народні казки в новому світлі”.

Про це повідомляє Громадське з посиланням на Netflix.

Конкурс покликаний знайти “найсміливіші, найдотепніші та найдивовижніші перекази деяких найулюбленіших народних казок Африки”.

Взяти участь у конкурсі запрошують молодих кінематографістів з країн Африки на південь від Сахари, які хочуть зайнятися розробкою і виробництвом художніх фільмів.

Кандидати повинні мати щонайменше два роки та максимум п'ять років професійного досвіду в аудіовізуальній індустрії. Вони мають розробити та зняти один або два художні фільми, телефільми, документальні фільми, або два-три короткометражних фільми чи рекламних ролики.

Шістьом переможцям конкурсу дадуть змогу за підтримки Netflix зняти свої короткометражні фільми. Їм виділять 25 тисяч доларів на власні потреби та ще 75 тисяч доларів на виробництво фільму.

Колекцію стрічок-переможців презентують на платформі Netflix у 2022 році.

“Ми віримо, що відмінна історія може з'явитися звідки завгодно і полюбитися усюди. Африка має багату історичну спадщину і молоде населення, готове виступити і розповісти історії Африки у всьому їх різноманітті … Нам не терпиться побачити, що у вас є”, - йдеться у повідомленні.

У компанії зазначають, що обрали казки, бо вони завжди відігравали важливу роль в культурній спадщині і можуть стати хорошим грунтом для творчого переказу.

Liked the article?
Help us be even more cool!