ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Нацрада призначила перевірку радіо "Шансон" через порушення мовних квот

21.02.2019, 14:10
Фото - people.in.ua

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову перевірку радіостанції “Шансон” через ознаки порушення мовних квот. Таке рішення регулятор ухвалив на засіданні 21 лютого, повідомляє Укрінформ.

Під час моніторингу ефірного добового радіомовлення 7 лютого Нацрада зафіксувала ознаку порушення ліцензіатом вимог закону “Про телебачення і радіомовлення”, оскільки частка ведення передач державною мовою становила 57% замість визначених законом 60%.

Таким чином, призначено виїзну позапланову перевірку радіостанції “Шансон”, результати якої мають бути оприлюдненні найближчими тижнями.

Нагадаємо, 8 листопада 2016 року набув чинності закон “Про внесення змін до закону України “Про телебачення і радіомовлення” (щодо частки пісень державною мовою в музичних радіопрограмах і радіопередачах)”. Згідно з документом квота на пісні українською мовою в радіоефірі щодоби та в часових проміжках із 7:00 до 14:00 та з 15:00 до 22:00 має становити 60%.

Санкцією за порушення вимог закону є стягнення штрафу у розмірі 5% від загальної суми ліцензійного збору. Його мовники зобов’язані сплатити до державного бюджету упродовж 30 днів після ухвалення Нацрадою відповідного рішення.

За два останні роки регулятор оштрафував 21 радіостанцію за недотримання мовних квот на загальну суму 1,7 млн грн.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!