ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Нацрада пропонує медійникам долучитися до обміну контентом на час карантину

26.03.2020, 11:06
Фото - скріншот з mediachange.com.ua/
Фото - скріншот з mediachange.com.ua/

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення пропонує телерадіокомпаніям та онлайн-медіа на час карантину долучитися до Всеукраїнського проєкту обміну контентом між телекомпаніями - Media Change Ukraine. Про це повідомляється на сайті Нацради.

“У час, коли через пандемію критично обмежена можливість як створення, так і купівлі контенту, щоб забезпечити українські телевізійні компанії якісними програмами і передачами, передусім пізнавальними і позитивними за змістом, пропонується ідея створення Бази даних контенту, до якої може отримати доступ будь-яка телекомпанія України”, - йдеться у повідомленні.

Згідно з повідомленням, ідею розробив та курує член Нацради Максим Онопрієнко – і з питань щодо участі в проєкті звертатися до нього.

Для участі у проєкті спочатку потрібно зайти на сайт Media Change Ukraine, зареєструватися, отримати доступ до каталогу контенту, обрати те, що потрібно для ефіру і відправити заявку. Після цього менеджер сайту забезпечить контакт із представниками тієї телекомпанії, що володіє медіапродуктом.

Наповнення Бази даних здійснюватимуть самі компанії. До проєкту вже долучилися телеканали TV5 із Запоріжжя,  “Вітер” із Кропивницького, “Місто” та ТV7+ із Хмельницького, МТВ з Маріуполя, 34 телеканал із Дніпра, “Центральний  телеканал” з Полтави.

При реєстрації у проєкті регламентується право на використання контенту, без оплати, без передачі третім особам, без використання в мережі “Інтернет” – лише засобами, передбаченими ліцензіями Національної ради, на період чинного, встановленого центральними органами влади, терміну карантину чи надзвичайної ситуації/стану.

Як зазначає Нацрада, наразі обмін контентом пропонується реалізувати найпростішим і найоперативнішим методом. База ще тільки починає наповнюватися, і система  реєстрації буде вдосконалюватися, щоби бути максимально зручною для користувачів.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!