ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Нацрада не зібрала кворуму для розгляду результатів перевірки "Інтера" та "1+1"

24.05.2018, 13:49
Фото - bug.org.ua

24 травня через відсутність кворуму Національна рада з питань телебачення і радіомовлення не змогла провести засідання, на яке перенесла з попереднього тижня розгляд результатів позапланових перевірок телеканалів “Інтер” і “1+1” щодо показу радянських фільмів з фігурантами чорного списку Мінкульту, повідомляє “Детектор медіа”.

Для проведення засідання потрібен кворум – присутність не менше шести членів Нацради із семи, які наразі працюють у регуляторному органі. Відтак всі питання порядку денного перенесено на наступне засідання 31 травня.

Як повідомляв ІМІ, 17 травня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення перенесла розгляд результатів перевірки телеканалів “Інтер” та “1+1” на наступне засідання через прохання телеканалів.

22 березня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оголосила попередження телеканалу “Інтер” за трансляцію в грудні 2017 р. – січні 2018 р. фільмів за участі акторів, які внесені до Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці. Так, “Інтер” 30-31 грудня 2017 року і 1 січня 2018 року демонстрував фільми “Москва сльозам не вірить” за участю Олега Табакова та “Іронія долі, або З легкою парою!” за участю Валентини Тализіної.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!